Trawniki

Aranżacja ogrodów

Trawa z rolki – zakładanie trawnika

Załóż z nami swój trawnik

Nie ma ogrodu bez gęstego, zielonego trawnika. Jednak by taki stworzyć, trzeba wykonać szereg zaplanowanych czynności, przede wszystkim na początkowym etapie. Błędy, szczególnie popełnione podczas przygotowywania terenu, mogą okazać się nieodwracalne. Sprawią, że Państwa trawnik już nigdy nie będzie taki, o jakim marzyliście.

Dlatego to zadanie warto powierzyć profesjonalistom – ludziom z odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i sprzętem, który pozwoli wykonać prace szybko i precyzyjnie.

Zakładamy trawniki z rolki i z siewu. I na terenach dziewiczych, i tam, gdzie trawa już rośnie.

Trawnik z siewu tworzymy w kilku etapach:

– rekultywacja terenu glebogryzarką segregacyjną,

– wyrównanie terenu kratownicą,

– ostateczne wyrównywanie i walcowanie terenu,

– zasianie trawnika.

Cena metra kwadratowego takiego trawnika zaczyna się u nas już od 8 złotych.

Wystarczy niespełna 30 dni, aby mogli się Państwo cieszyć z gęstego trawnika o intensywnie zielonej barwie. Co ważne, trawnik z siewu jest nieporównanie trwalszy i bardziej odporny na czynniki zewnętrzne niż trawnik z rolki.

Gwarantujemy piękny trawnik, który doskonale sprawdzi się na każdym gruncie. W razie potrzeby, instalujemy też siatki, które skutecznie ochronią go przed szkodnikami.

Zakładając trawnik, zalecamy instalację systemu nawadniającego, który zapewni mu stały nawadnianie. Dziś, przy długotrwałych upałach i niewielkich opadach, taki system to podstawa.

Zapoznajcie się z naszą ofertą nawadnianie ogrodu

Cennik trawnika z siewu

Rekultywacja terenu wraz z zasianiem trawy

Powierzchnia terenu Cena Uwagi
0-200 m2 11 zł/m2 Podane ceny są orientacyjne i mogą się różnić. Wpływ na ostateczną cenę ma ukształtowanie terenu, warunki glebowe oraz konieczność uzupełnienia terenu o ziemię
200-500 m2 10 zł/m2
500-1000 m2 9 zł/m2
> 1000 m2 8 zł/m2

 

Trwaniki Trwaniki Trwaniki Trwaniki Trwaniki Trwaniki Trwaniki Trwaniki Trwaniki

'