Projektowanie ogrodów

Strona główna » Oferta » Projektowanie ogrodów
Aranżacja ogrodów

Projekty ogrodów, projektowanie i aranżacja ogrodu

Aranżacja ogrodów

Usługa zaprojektowania ogrodu obejmuje stworzenie ogólnej koncepcji zagospodarowania terenu w rzucie 2D, wizualizację projektu ogrodu w postaci wirtualnego spaceru po ogrodzie oraz zdjęć. Do każdego projektu ogrodu przygotowujemy kosztorys wykonawczy zawierający opis i koszty prac ziemnych, cennik roślin i materiałów użytych w projekcie oraz koszty robocizny.

Projekt ogrodu może być połączony z jego założeniem, ale może stanowić również samodzielne zamówienie. Jednak wybór dwóch usług, to jest projektowania i zakładania ogrodu, jest wyjątkowo korzystny! W takim przypadku udzielamy rabatu na projekt ogrodu nawet do 100% ceny projektu!

Aranżacja ogrodów

Jak stworzyć wizualizację pięknego i pasującego do otoczenia ogrodu? W zaprojektowaniu ogrodu trzeba działać zgodnie ze ściśle określonym planem:
• inwentaryzujemy aktualnie istniejącą przestrzeń;
• sporządzamy dokumentację fotograficzną terenu jak i obszarów sąsiadujących;
• tworzymy ogólną koncepcję ogrodu, a następnie prezentujemy projekt w 3D;
• po zaakceptowaniu przez Państwa koncepcji wizualnej sporządzamy kosztorys wykonawczy – wszystkie fragmenty ogrodu są szczegółowo omawiane z klientem pod kątem finalnego kosztu. Jakiekolwiek ewentualne zmiany w późniejszej realizacji, które wpłyną pozytywnie na ostateczny kształt ogrodu, są zawsze konsultowane z inwestorem.

Projekt

Realizacja

Pielegnacja

Poniżej przedstawiamy efekty naszych prac projektowych. Zachęcamy do zapoznania się z nimi! Chcesz zobaczyć tak zaplanowany swój ogród i mieć wpływ na każdy jego szczegół? Zaprojektuj go z nami!