Pielęgnacja ogrodów i trawnika

taczka i łopaty

Załóż z nami swój trawnik

Nie ma ogrodu bez gęstego, zielonego trawnika. Jednak by taki stworzyć, trzeba wykonać szereg zaplanowanych czynności, przede wszystkim na początkowym etapie. Błędy, szczególnie popełnione podczas przygotowywania terenu, mogą okazać się nieodwracalne. Sprawią, że Państwa trawnik już nigdy nie będzie taki, o jakim marzyliście.

Dlatego to zadanie warto powierzyć profesjonalistom – ludziom z odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i sprzętem, który pozwoli wykonać prace szybko i precyzyjnie.

Zakładamy trawniki z rolki i z siewu. I na terenach dziewiczych, i tam, gdzie trawa już rośnie.

Trawnik z siewu tworzymy w kilku etapach:

– rekultywacja terenu glebogryzarką segregacyjną,

– wyrównanie terenu kratownicą,

– ostateczne wyrównywanie i walcowanie terenu,

– zasianie trawnika.

Cena metra kwadratowego takiego trawnika zaczyna się u nas już od 10 złotych.

Wystarczy niespełna 30 dni, aby mogli się Państwo cieszyć z gęstego trawnika o intensywnie zielonej barwie. Co ważne, trawnik z siewu jest nieporównanie trwalszy i bardziej odporny na czynniki zewnętrzne niż trawnik z rolki.

Gwarantujemy piękny trawnik, który doskonale sprawdzi się na każdym gruncie. W razie potrzeby, instalujemy też siatki, które skutecznie ochronią go przed szkodnikami.

Zakładając trawnik, zalecamy instalację systemu nawadniającego, który zapewni mu stały nawadnianie. Dziś, przy długotrwałych upałach i niewielkich opadach, taki system to podstawa.

Zapoznajcie się z naszą ofertą nawadnianie ogrodu. Nasza oferta obejmuje zakładanie łąk kwietnych.

Cennik trawnika z siewu

Rekultywacja terenu tj. spulchnienie terenu glebogryzarką separacyjną, wyrównanie terenu, zwalcowanie terenu i zasianie trawy wraz z nawozem startowym

Powierzchnia terenuCenaUwagi
0-200 m218-20 zł/m2Podane ceny są orientacyjne i mogą się różnić. Wpływ na ostateczną cenę ma ukształtowanie terenu, warunki glebowe oraz konieczność uzupełnienia terenu o ziemię
200-500 m216-18 zł/m2
500-1000 m214-16 zł/m2
> 1000 m212-14 zł/m2