Nawadnianie

zdjęcie

Nawadnianie ogrodu

Nawadnianie ogrodu i trawnika, który rozciąga się na całej posesji, może być wyjątkowo uciążliwe bez specjalnego systemu nawadniającego. A jeśli nie zadbamy o to, by otrzymał odpowiednią ilość wody, bardzo szybko może stracić swój blask. Wiosenne i letnie słońce świetnie wpływa na rozkwit ogrodu, ale tylko pod warunkiem, że zapewnimy mu prawidłowe nawodnienie. Dlatego zagwarantuj sobie spokój i pewność, że Twoja przydomowa zieleń zawsze pozostanie pełna życia i intensywnych kolorów.

Nasza firma od ponad 20 lat instaluje funkcjonalne systemy nawadniające, które są idealnie dopasowane do każdego rodzaju ogrodu. Współpracujemy ze sprawdzonym i największym w Polsce producentem systemów nawadniających – Gardeną. Zintegrowany system zapewnia roślinom stały dostęp do wody, dzięki czemu nie musisz się już martwić kwestią podlewania podczas nieobecności w domu. Ponadto oszczędzasz wodę i czas, a rośliny otrzymują dokładnie tyle wody, ile potrzebują! Wybierz instalację nawadniającą, która ułatwi Ci utrzymanie ogrodu w idealnym stanie!

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zbigniewa Pulchnego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Pulchny Zbigniew Firma Ogrodnicza "OGRÓD" z siedzibą w Szczerbicach (44- 293) przy ul. Sumińskiej 4a, w celu nawiązania kontaktu telefonicznego mającego na celu przedstawienie oferty oraz przesyłania treści marketingowych związanych z działalnością Zbigniewa Pulchny na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
polityką prywatności
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości następujący adres e-mail: biuro@ogrod.info.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani z wykorzystaniem danych zawartych w formularzu kontaktowym. Państwa dane objęte treścią formularza nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Adres siedziby firmy

PROJEKTOWANIE
I ZAKŁADANIE OGRODÓW
mgr inż. Zbigniew Pulchny

Szczerbice, ul. Sumińska 4 A

tel. (32) 430 20 79
tel. kom. 601 468 084
e-mail: biuro@ogrod.info.pl

O nas

Firma nasza wykonuje wszelkie usługi ogrodnicze na poziomie który zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Wykonujemy projekty komputerowe, które pozwalają przedstawić Państwu każdy fragment ogrodu w realnym kształcie i nie będą wymagały od Państwa szczególnej wyobraźni przestrzennej.

'