Projektowanie i Realizacje Ogrodów

“Ogrody” Pulchny i Synowie – Projektowanie i Realizacja. Jesteśmy rodzinną firmą z Rybnika, której początki sięgają połowy lat ’90. Od tego czasu zaprojektowaliśmy oraz założyliśmy niezliczoną ilość ogrodów na całym Śląsku, a także w Małopolsce. Zakładamy ogrody w różnych stylach i o zróżnicowanej powierzchni, począwszy od tych niewielkich, jak i tych wielkopowierzchniowych, powyżej 2000 m2.

Bogate doświadczenie i specjalistyczna wiedza zarówno z zakresu projektowania ogrodów oraz zakładania ogrodów sprawiają, że nasze realizacje wyróżniają się na tle innych ogrodów. Doskonale znamy się na architekturze krajobrazu i każdy, nawet najmniejszy, zakątek potrafimy wykorzystać w stu procentach.

Założyć ogród to uwierzyć w jutro

Audrey Hepburn

Wiedza i bogate doświadczenie

Mamy na swoim koncie setki zaprojektowanych ogrodów oraz wcielonych w życie wizualizacji. W naszych realizacjach używamy wyłącznie materiałów najlepszej jakości, roślin oraz środków do ich pielęgnacji od sprawdzonych na rynku producentów. Stawiamy na jakość, a nie ilość, co skutkuje doskonałym efektem końcowym i gronem zadowolonych klientów. Satysfakcja tych, którzy nam zaufali i oddali w nasze ręce swoje ogrody to dla nas priorytet!

Projektowanie

Projektujemy wykorzystując zaawansowane technologicznie oprogramowanie i tworzymy realistyczne wizualizacje ogrodów zgodnie z pomysłem i oczekiwaniami klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę przeznaczenie ogrodu i wizję jego właścicieli.

Dzięki wizualizacji projektu ogrodu w formacie 3D jesteśmy w stanie przedstawić dokładne zagospodarowanie całego terenu. To pozwala nam w pełni wykorzystać każdy fragment posesji i dopasować najlepsze rozwiązania kompozycji roślinnych. Nie istnieją dwie identyczne przestrzenie, dlatego każdą trzeba potraktować indywidualnie i wydobyć z niej jak najwięcej możliwości. My to potrafimy!

Zakładanie

Ogród jest wyjątkowym miejscem. Ogród to widok porannej rosy na trawie, śpiew ptaków, hałas bawiących się na huśtawce dzieci, zapach skoszonej trawy. Ogród to w końcu przestrzeń, w której architektura spotyka i przenika się z naturą. Największym wyzwaniem przy jego zakładaniu jest połączenie tych dwóch elementów w jedną spójną, harmonijną całość, tak aby pasowały do siebie, a jednocześnie jeden nie dominował nad drugim. Jest to niezwykle trudne zadanie wymagające wiedzy, doświadczenia, znajomości aktualnych trendów oraz wyczucia. Dlatego warto je powierzyć naszej firmie, która zadba o każdy detal w tym wymagającym procesie.

W każdy założony przez nas ogród wkładamy mnóstwo pracy, pasji i zaangażowania. Samą realizację ogrodu poprzedzają godziny rozmów z klientami dotyczące przyszłego kształtu ogrodu. Wynikiem tego procesu jest przygotowanie projektu ogrodu, który stanowi punkt wyjścia prac w terenie. Dzięki oparciu o szczegółowy projekt ogrodu efekt jest dokładnie taki, jakiego oczekiwali nasi klienci.

Nasze ostatnie realizacje:

Pielęgnacja

Zdajemy sobie sprawę, że ogród to żywy organizm, który potrzebuje stałej opieki i pielęgnacji. Dlatego z chęcią służymy naszym klientom radą w zakresie utrzymania ogrodu, przycinki roślin, nawożenia, podlewania.

Prawidłowa regularna pielęgnacja to konieczność, aby nasz ogród mógł zachować swoje piękno na stałe. Pielęgnacja to nie tylko koszenie trawy, ale także mnóstwo innych czynności, które sprawiają, że ogród wciąż zachwyca swoim wyglądem. Jest to między innymi przycinanie drzewek i krzewów, nawożenie trawy i roślin, zapobieganie szkodnikom oraz odpowiednie nawadnianie.

Systematyczna troska o przydomową zieleń to czasochłonne zajęcie, którego nie można pominąć. Warto powierzyć ją specjalistom, którzy każdego dnia tym się zajmują i dobrze wiedzą, czego potrzebuje roślinność na Twojej posesji. Nasza firma świadczy usługi pielęgnacji już od ponad 25 lat, dlatego współpracując z nami, możesz być pewny, że Twój ogród nigdy nie straci swojego blasku.

Dlaczego my?

Opinie DOSKONAŁA
Na podstawie 25 opinii
Jeżeli ktoś potrzebuje fachowej firmy do ogrodu polecam profesjonalnie i rzetelnie wykonują swoją pracę.
Alina Michalczewska
Alina Michalczewska
Listopad 2, 2022.
Polecam! Panowie z super zaangażowaniem w swoją pracę. Efekt przerósł moje oczekiwania, super :)
Milena Choma
Milena Choma
Październik 19, 2022.
Firma, którą można polecić na 100%. Pełen profesjonalizm, super podejście do klienta, nowatorskie pomysły i rozwiązania!
Aleksander Pakuła
Aleksander Pakuła
Październik 18, 2022.
Firma bardzo sumienna wszystko zgodnie z wyceną i projektem. Po zakończeniu pracy pan Adam służy poradą i udziela wszelkich informacji jak utrzymać ogród w doskonałym stanie.
Zbigniew Wowra
Zbigniew Wowra
Wrzesień 29, 2022.
Doskonała współpraca, polecam
Tomasz Napieralski
Tomasz Napieralski
Czerwiec 2, 2022.
Od samego początku współpraca przebiegała bardzo dobrze . Wszystko zgodnie z ustaleniami i terminowo. Stały kontakt jest priorytetem , można liczyć na fachową pomoc jeżeli chodzi o pielęgnację trawnika . Mój trawnik wygląda jak z prospektu Polecam!
Małgorzata Sich-Świtała
Małgorzata Sich-Świtała
Maj 17, 2022.
Ok polecam jestem zadowolony miła obsluga
Ryszard Barnicki
Ryszard Barnicki
Październik 9, 2020.
Poprostu cieszy oko taki widok.Warto zobaczyć.
Mieczysław Perczak
Mieczysław Perczak
Sierpień 20, 2019.
"Ogrody" Pulchny i Synowie - Projektowanie i Realizacja
0

Działamy od 25 lat

Od 20 lat projektujemy i tworzymy ogrody. Zrealizowaliśmy setki zamówień zarówno projektowych, jak i wykonawczych.

Klient jest najważniejszy

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Naszym celem jest satysfakcja klienta z wykonanego przez nas ogrodu.

Jakość wykonania

Przykładamy bardzo dużą wagę do jakości i staranności wykonywanych przez nas ogrodów. Używamy dobrego i sprawdzonego materiału roślinnego.