Projektowanie i Realizacje Ogrodów

“Ogrody” Pulchny i Synowie – Projektowanie i Realizacja. Jesteśmy rodzinną firmą z Rybnika, której początki sięgają połowy lat ’90. Od tego czasu zaprojektowaliśmy oraz założyliśmy niezliczoną ilość ogrodów na całym Śląsku, a także w Małopolsce. Zakładamy ogrody w różnych stylach i o zróżnicowanej powierzchni, począwszy od tych niewielkich, jak i tych wielkopowierzchniowych, powyżej 2000 m2.

Bogate doświadczenie i specjalistyczna wiedza zarówno z zakresu projektowania ogrodów oraz zakładania ogrodów sprawiają, że nasze realizacje wyróżniają się na tle innych ogrodów. Doskonale znamy się na architekturze krajobrazu i każdy, nawet najmniejszy, zakątek potrafimy wykorzystać w stu procentach.

Wiedza i bogate doświadczenie

Mamy na swoim koncie setki zaprojektowanych ogrodów oraz wcielonych w życie wizualizacji. W naszych realizacjach używamy wyłącznie materiałów najlepszej jakości, roślin oraz środków do ich pielęgnacji od sprawdzonych na rynku producentów. Stawiamy na jakość, a nie ilość, co skutkuje doskonałym efektem końcowym i gronem zadowolonych klientów. Satysfakcja tych, którzy nam zaufali i oddali w nasze ręce swoje ogrody to dla nas priorytet!

Projektowanie

Projektujemy wykorzystując zaawansowane technologicznie oprogramowanie i tworzymy realistyczne wizualizacje ogrodów zgodnie z pomysłem i oczekiwaniami klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę przeznaczenie ogrodu i wizję jego właścicieli.

Dzięki wizualizacji projektu ogrodu w formacie 3D jesteśmy w stanie przedstawić dokładne zagospodarowanie całego terenu. To pozwala nam w pełni wykorzystać każdy fragment posesji i dopasować najlepsze rozwiązania kompozycji roślinnych. Nie istnieją dwie identyczne przestrzenie, dlatego każdą trzeba potraktować indywidualnie i wydobyć z niej jak najwięcej możliwości. My to potrafimy!

Zakładanie

Ogród jest wyjątkowym miejscem. Ogród to widok porannej rosy na trawie, śpiew ptaków, hałas bawiących się na huśtawce dzieci, zapach skoszonej trawy. Ogród to w końcu przestrzeń, w której architektura spotyka i przenika się z naturą. Największym wyzwaniem przy jego zakładaniu jest połączenie tych dwóch elementów w jedną spójną, harmonijną całość, tak aby pasowały do siebie, a jednocześnie jeden nie dominował nad drugim. Jest to niezwykle trudne zadanie wymagające wiedzy, doświadczenia, znajomości aktualnych trendów oraz wyczucia. Dlatego warto je powierzyć naszej firmie, która zadba o każdy detal w tym wymagającym procesie.

W każdy założony przez nas ogród wkładamy mnóstwo pracy, pasji i zaangażowania. Samą realizację ogrodu poprzedzają godziny rozmów z klientami dotyczące przyszłego kształtu ogrodu. Wynikiem tego procesu jest przygotowanie projektu ogrodu, który stanowi punkt wyjścia prac w terenie. Dzięki oparciu o szczegółowy projekt ogrodu efekt jest dokładnie taki, jakiego oczekiwali nasi klienci.

Nasze ostatnie realizacje: