Portfolio

Galeria ogrodów

Ogrody w Rybniku i okolicach

Zobacz ogrody w Rybniku i okolicach, które zrealizowaliśmy dla naszych klientów! Obejrzyj galerię zdjęć, która przedstawia różne usługi wykonane przez nas na terenie Śląska. Dzięki naszemu portfolio możesz dokładnie zapoznać się ze standardem, który oferujemy. Prace nad ogrodem przeprowadzamy zawsze na najwyższym poziomie, dlatego lubimy pokazywać rezultaty naszych działań. Prezentujemy liczne kompozycje kwiatowe, skarpy, wrzosowiska, efektowne rozwiązania z wodą i kamieniem oraz niesamowite metamorfozy ogrodów. Wyobraź sobie, jak bardzo możemy zmienić również Twój ogród!

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zbigniewa Pulchnego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Pulchny Zbigniew Firma Ogrodnicza "OGRÓD" z siedzibą w Szczerbicach (44- 293) przy ul. Sumińskiej 4a, w celu nawiązania kontaktu telefonicznego mającego na celu przedstawienie oferty oraz przesyłania treści marketingowych związanych z działalnością Zbigniewa Pulchny na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
polityką prywatności
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości następujący adres e-mail: biuro@ogrod.info.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani z wykorzystaniem danych zawartych w formularzu kontaktowym. Państwa dane objęte treścią formularza nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Adres siedziby firmy

PROJEKTOWANIE
I ZAKŁADANIE OGRODÓW
mgr inż. Zbigniew Pulchny

Szczerbice, ul. Sumińska 4 A

tel. (32) 430 20 79
tel. kom. 601 468 084
e-mail: biuro@ogrod.info.pl

O nas

Firma nasza wykonuje wszelkie usługi ogrodnicze na poziomie który zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Wykonujemy projekty komputerowe, które pozwalają przedstawić Państwu każdy fragment ogrodu w realnym kształcie i nie będą wymagały od Państwa szczególnej wyobraźni przestrzennej.

'