Zakładanie Ogrodów

zdjęcie

Zakładanie ogrodów

Na zakładanie ogrodu składa się szereg różnych czynności. Jesteśmy profesjonalną firmą, dlatego działamy wyłącznie na podstawie projektu komputerowego ogrodu z jego dokładną wizualizacją. Dzięki temu nasze rezultaty są zawsze takie jak wymarzył sobie klient i wspólnie z nami zaplanował. Świadczymy kompleksowe usługi zakładania ogrodu, poczynając od prac ziemnych poprzez prace budowlane, kończąc na pracach ogrodniczych.

 

Zrealizujemy dla Państwa m.in.:

● oczka wodne oraz strumienie;

● kompozycje roślinne;

● trawniki;

● systemy nawadniające;

● skalniaki;

● zagospodarowanie i umocnienie skarp.

● elementy małej architektury

● kamienne schody oraz chodniki

Odmień swój ogród razem z nami!

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zbigniewa Pulchnego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Pulchny Zbigniew Firma Ogrodnicza "OGRÓD" z siedzibą w Szczerbicach (44- 293) przy ul. Sumińskiej 4a, w celu nawiązania kontaktu telefonicznego mającego na celu przedstawienie oferty oraz przesyłania treści marketingowych związanych z działalnością Zbigniewa Pulchny na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
polityką prywatności
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości następujący adres e-mail: biuro@ogrod.info.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani z wykorzystaniem danych zawartych w formularzu kontaktowym. Państwa dane objęte treścią formularza nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Adres siedziby firmy

PROJEKTOWANIE
I ZAKŁADANIE OGRODÓW
mgr inż. Zbigniew Pulchny

Szczerbice, ul. Sumińska 4 A

tel. (32) 430 20 79
tel. kom. 601 468 084
e-mail: biuro@ogrod.info.pl

O nas

Firma nasza wykonuje wszelkie usługi ogrodnicze na poziomie który zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Wykonujemy projekty komputerowe, które pozwalają przedstawić Państwu każdy fragment ogrodu w realnym kształcie i nie będą wymagały od Państwa szczególnej wyobraźni przestrzennej.

'