Trawniki

zdjęcie

Zdrowe i piękne trawniki

Ty również możesz mieć zdrowy i piękny trawnik koło swojego domu lub firmy! Skorzystaj z naszych usług, a my z przyjemnością założymy go dla Ciebie. Wiemy, w jaki sposób osiągnąć efekt trawy o intensywnej barwie, która wygląda jak przepięknie rozścielony zielony dywan. Wykonujemy zarówno trawniki z rolki, jak i z siewu, dopasowując rodzaj trawy do typu Twojego podłoża. Gwarantujemy gęsty trawnik o jednolitym żywym kolorze, który doskonale sprawdzi się na każdym gruncie. Oprócz tego zakładamy również siatki, które skutecznie ochronią go przed szkodnikami. Pozwól sobie na trawnik, który budzi zachwyt i sprawia, że Twój ogród jest jeszcze atrakcyjniejszy!

 

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zbigniewa Pulchnego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Pulchny Zbigniew Firma Ogrodnicza "OGRÓD" z siedzibą w Szczerbicach (44- 293) przy ul. Sumińskiej 4a, w celu nawiązania kontaktu telefonicznego mającego na celu przedstawienie oferty oraz przesyłania treści marketingowych związanych z działalnością Zbigniewa Pulchny na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
polityką prywatności
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości następujący adres e-mail: biuro@ogrod.info.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani z wykorzystaniem danych zawartych w formularzu kontaktowym. Państwa dane objęte treścią formularza nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Adres siedziby firmy

PROJEKTOWANIE
I ZAKŁADANIE OGRODÓW
mgr inż. Zbigniew Pulchny

Szczerbice, ul. Sumińska 4 A

tel. (32) 430 20 79
tel. kom. 601 468 084
e-mail: biuro@ogrod.info.pl

O nas

Firma nasza wykonuje wszelkie usługi ogrodnicze na poziomie który zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Wykonujemy projekty komputerowe, które pozwalają przedstawić Państwu każdy fragment ogrodu w realnym kształcie i nie będą wymagały od Państwa szczególnej wyobraźni przestrzennej.

'