Skarpy

zdjęcie

Efektowne skarpy

Jeśli chcesz, by skarpa w Twoim ogrodzie prezentowała się efektownie, musisz dobrać do niej odpowiednią roślinność. Są to najczęściej niewysokie i zwarte rośliny. Pielęgnacja skarp jest bardziej skomplikowana ze względu na uformowanie terenu. Koniecznie trzeba wziąć pod uwagę, jak bardzo wybrane miejsce jest narażone na silne działanie promieni słonecznych. Od tego zależy dobór roślin, które poradzą sobie z tymi warunkami i o każdej porze roku będą wyglądać atrakcyjnie. Dzięki skarpom mamy możliwość lepszego wyeksponowania dorodnych roślin i małych krzewów na tle całego ogrodu. Stanowią doskonałe rozwiązanie zagospodarowania trudnych przestrzeni. Zobacz zdjęcia zrealizowanych przez nas skarp i zdecyduj się na zmiany również w swoim ogrodzie!

 

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zbigniewa Pulchnego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Pulchny Zbigniew Firma Ogrodnicza "OGRÓD" z siedzibą w Szczerbicach (44- 293) przy ul. Sumińskiej 4a, w celu nawiązania kontaktu telefonicznego mającego na celu przedstawienie oferty oraz przesyłania treści marketingowych związanych z działalnością Zbigniewa Pulchny na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
polityką prywatności
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości następujący adres e-mail: biuro@ogrod.info.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani z wykorzystaniem danych zawartych w formularzu kontaktowym. Państwa dane objęte treścią formularza nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Adres siedziby firmy

PROJEKTOWANIE
I ZAKŁADANIE OGRODÓW
mgr inż. Zbigniew Pulchny

Szczerbice, ul. Sumińska 4 A

tel. (32) 430 20 79
tel. kom. 601 468 084
e-mail: biuro@ogrod.info.pl

O nas

Firma nasza wykonuje wszelkie usługi ogrodnicze na poziomie który zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Wykonujemy projekty komputerowe, które pozwalają przedstawić Państwu każdy fragment ogrodu w realnym kształcie i nie będą wymagały od Państwa szczególnej wyobraźni przestrzennej.

'