Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów

Po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta proponujemy oryginalne i jednocześnie sprawdzone rozwiązania – prezentujemy projekty/wizualizacje komputerowe, które pozwalają przedstawić każdy fragment ogrodu w realnym kształcie.

 

Stworzenie cieszącej nasze oczy harmonijnej przestrzeni, wymaga działania według ściśle określonego planu:

● zinwentaryzowanie aktualnie istniejącej przestrzeni,

● sporządzenie dokumentacji fotograficznej terenu jak i obszarów sąsiadujących (to, co w sąsiedztwie brzydkie, uciążliwe lub zakłócające prywatność, staramy się w miarę możliwości zasłonić. To, co ładne lub przydatne – otwarty widok, piękne drzewa u sąsiada – włączymy optycznie w kompozycję),

● stworzenie ogólnej koncepcji ogrodu, a następnie prezentacji projektu w 3D,

● sporządzenie kosztorysu wykonawczego – wszystkie fragmenty ogrodu są szczegółowo omawiane z klientem pod kątem finalnego kosztu. Jakiekolwiek ewentualne zmiany w późniejszej realizacji, które wpłyną pozytywnie na ostateczny kształt ogrodu, są zawsze konsultowane z inwestorem.

 

Jednocześnie projekt ogrodu może stanowić samodzielne zamówienie. Decyzja co do założenia ogrodu przez naszą firmę na podstawie przygotowanego projektu należy do Państwa. Jeżeli zdecydują się Państwo na nasze usługi w zakresie zakładania ogrodu, udzielamy rabatu na projekt ogrodu nawet do 100% ceny projektu.

 
 
 

 

 

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zbigniewa Pulchnego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Pulchny Zbigniew Firma Ogrodnicza "OGRÓD" z siedzibą w Szczerbicach (44- 293) przy ul. Sumińskiej 4a, w celu nawiązania kontaktu telefonicznego mającego na celu przedstawienie oferty oraz przesyłania treści marketingowych związanych z działalnością Zbigniewa Pulchny na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
polityką prywatności
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości następujący adres e-mail: biuro@ogrod.info.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani z wykorzystaniem danych zawartych w formularzu kontaktowym. Państwa dane objęte treścią formularza nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Adres siedziby firmy

PROJEKTOWANIE
I ZAKŁADANIE OGRODÓW
mgr inż. Zbigniew Pulchny

Szczerbice, ul. Sumińska 4 A

tel. (32) 430 20 79
tel. kom. 601 468 084
e-mail: biuro@ogrod.info.pl

O nas

Firma nasza wykonuje wszelkie usługi ogrodnicze na poziomie który zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Wykonujemy projekty komputerowe, które pozwalają przedstawić Państwu każdy fragment ogrodu w realnym kształcie i nie będą wymagały od Państwa szczególnej wyobraźni przestrzennej.

'