Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów w naszej firmie odbywa się zawsze po rozmowie z klientami i ustaleniem ich oczekiwań odnośnie do wizji  zagospodarowania terenu. Wiemy, że każdy ogród jest inny i właśnie dlatego zasługuje na indywidualne podejście i własny projekt. Skorzystaj z naszej usługi wizualizacji i miej stuprocentowy wpływ na wygląd każdej części swojego terenu. Projektowanie ogrodu nie musi być połączone z jego zakładaniem – może stanowić samodzielne zamówienie.  Jednak wybór dwóch usług, to jest projektowania i zakładania ogrodu, jest wyjątkowo korzystny! W takim przypadku udzielamy rabatu na projekt ogrodu nawet do 100% ceny projektu! Poniżej przedstawiamy filmiki z wykonanymi projektami różnych ogrodów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi! Chcesz zobaczyć tak zaplanowany swój ogród i mieć wpływ na każdy jego szczegół? Zaprojektuj go z nami!

Jak przebiega współpraca?

Jak stworzyć wizualizację pięknego i pasującego do otoczenia ogrodu? W zaprojektowaniu ogrodu trzeba działać zgodnie ze ściśle określonym planem:

  • zinwentaryzowanie aktualnie istniejącej przestrzeni,
  • sporządzenie dokumentacji fotograficznej terenu jak i obszarów sąsiadujących (to, co w sąsiedztwie brzydkie, uciążliwe lub zakłócające prywatność, staramy się w miarę możliwości zasłonić. To, co ładne lub przydatne – otwarty widok, piękne drzewa u sąsiada – włączymy optycznie w kompozycję),
  • stworzenie ogólnej koncepcji ogrodu, a następnie prezentacji projektu w 3D,
  • sporządzenie kosztorysu wykonawczego – wszystkie fragmenty ogrodu są szczegółowo omawiane z klientem pod kątem finalnego kosztu. Jakiekolwiek ewentualne zmiany w późniejszej realizacji, które wpłyną pozytywnie na ostateczny kształt ogrodu, są zawsze konsultowane z inwestorem.

Zależy Ci na profesjonalnym projekcie Twojego ogrodu? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Ciebie!

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zbigniewa Pulchnego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Pulchny Zbigniew Firma Ogrodnicza "OGRÓD" z siedzibą w Szczerbicach (44- 293) przy ul. Sumińskiej 4a, w celu nawiązania kontaktu telefonicznego mającego na celu przedstawienie oferty oraz przesyłania treści marketingowych związanych z działalnością Zbigniewa Pulchny na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
polityką prywatności
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości następujący adres e-mail: biuro@ogrod.info.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani z wykorzystaniem danych zawartych w formularzu kontaktowym. Państwa dane objęte treścią formularza nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Adres siedziby firmy

PROJEKTOWANIE
I ZAKŁADANIE OGRODÓW
mgr inż. Zbigniew Pulchny

Szczerbice, ul. Sumińska 4 A

tel. (32) 430 20 79
tel. kom. 601 468 084
e-mail: biuro@ogrod.info.pl

O nas

Firma nasza wykonuje wszelkie usługi ogrodnicze na poziomie który zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Wykonujemy projekty komputerowe, które pozwalają przedstawić Państwu każdy fragment ogrodu w realnym kształcie i nie będą wymagały od Państwa szczególnej wyobraźni przestrzennej.

'