Pielęgnacja

taczka

Ogrodnictwo na najwyższym poziomie

Reprezentujemy ogrodnictwo na najwyższym poziomie, dlatego zajmujemy się również regularną pielęgnacją wszelkich ogrodów. Systematyczne czynności pozwalają im wyglądać pięknie i zdrowo przez cały czas. Bez naszej opieki roślinność szybko traci swój urok, a zaniedbany trawnik przybiera postać łąki. Pamiętaj o prawidłowej, regularnej pielęgnacji i ciesz się przepięknym ogrodem każdego dnia! Możesz powierzyć to zadanie fachowcom, którzy otoczą go swoją troską, a Tobie zagwarantują stuprocentowy spokój.

 

W ramach usługi pielęgnacji możemy Państwu zaproponować między innymi:

● konserwację systemu nawadniającego

● koszenie trawników

● wycinanie/przycinanie drzew, krzewów, żywopłotów,

● nawożenie trawników, drzew, krzewów i innych roślin,

● opryski środkami ochrony roślin,

● zabezpieczenie roślin przed zimą,

● „uruchomienie” ogrodu po okresie zimowym

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zbigniewa Pulchnego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Pulchny Zbigniew Firma Ogrodnicza "OGRÓD" z siedzibą w Szczerbicach (44- 293) przy ul. Sumińskiej 4a, w celu nawiązania kontaktu telefonicznego mającego na celu przedstawienie oferty oraz przesyłania treści marketingowych związanych z działalnością Zbigniewa Pulchny na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
polityką prywatności
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości następujący adres e-mail: biuro@ogrod.info.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani z wykorzystaniem danych zawartych w formularzu kontaktowym. Państwa dane objęte treścią formularza nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Adres siedziby firmy

PROJEKTOWANIE
I ZAKŁADANIE OGRODÓW
mgr inż. Zbigniew Pulchny

Szczerbice, ul. Sumińska 4 A

tel. (32) 430 20 79
tel. kom. 601 468 084
e-mail: biuro@ogrod.info.pl

O nas

Firma nasza wykonuje wszelkie usługi ogrodnicze na poziomie który zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Wykonujemy projekty komputerowe, które pozwalają przedstawić Państwu każdy fragment ogrodu w realnym kształcie i nie będą wymagały od Państwa szczególnej wyobraźni przestrzennej.

'