Oczka wodne i strumienie

zdjęcie

Oczka wodne i strumienie

Oczka wodne, strumienie i przeróżne kaskady w ogrodzie sprawiają, że czujemy się w nim jeszcze bardziej połączeni z naturą. Szum wody tworzy niepowtarzalny klimat jakbyśmy znajdowali się nad górskim potokiem. Woda z atrakcyjną kompozycją z kamienia w Twoim ogrodzie uczyni z niego miejsce idealne na wymarzony relaks i wyciszenie się. Budowa oczek wodnych i strumieni wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności, aby cala konstrukcja była stabilna i prawidłowo działała przez wiele lat. Koryto musi być odpowiednio uszczelnione, potrzebna jest również solidna pompa wzbudzająca obieg wody. Chcesz, by w Twoim ogrodzie pojawiły się solidnie wykonane i pięknie prezentujące się strumienie lub oczko wodne? Zgłoś się do nas, a my zrobimy je dla Ciebie!

 

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zbigniewa Pulchnego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Pulchny Zbigniew Firma Ogrodnicza "OGRÓD" z siedzibą w Szczerbicach (44- 293) przy ul. Sumińskiej 4a, w celu nawiązania kontaktu telefonicznego mającego na celu przedstawienie oferty oraz przesyłania treści marketingowych związanych z działalnością Zbigniewa Pulchny na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
polityką prywatności
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości następujący adres e-mail: biuro@ogrod.info.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani z wykorzystaniem danych zawartych w formularzu kontaktowym. Państwa dane objęte treścią formularza nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Adres siedziby firmy

PROJEKTOWANIE
I ZAKŁADANIE OGRODÓW
mgr inż. Zbigniew Pulchny

Szczerbice, ul. Sumińska 4 A

tel. (32) 430 20 79
tel. kom. 601 468 084
e-mail: biuro@ogrod.info.pl

O nas

Firma nasza wykonuje wszelkie usługi ogrodnicze na poziomie który zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Wykonujemy projekty komputerowe, które pozwalają przedstawić Państwu każdy fragment ogrodu w realnym kształcie i nie będą wymagały od Państwa szczególnej wyobraźni przestrzennej.

'