Metamorfozy

Niezwykłe metamorfozy

Przedstawiamy niezwykłe metamorfozy ogrodów naszych klientów. Zobacz, co udało nam się stworzyć! Obejrzyj zdjęcia posesji przed naszymi zmianami i po dokonaniu ich. Każdą przestrzeń można całkowicie odmienić i w pełni wykorzystać jej potencjał. Właśnie tym się zajmujemy, zmieniając zwykłe ogrody w takie, które swoim wyglądem budzą zachwyt. Zaufaj zawodowcom, którzy od lat odmieniają oblicza polskich ogrodów. Widoczne efekty naszej pracy przynoszą nam ogrom satysfakcji i przypominają, jak bardzo uwielbiamy ogrodnictwo i wszystko, co z nim związane. Chcesz, by Twój ogród również przeszedł taką metamorfozę? Zapraszamy do nas!

 

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zbigniewa Pulchnego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Pulchny Zbigniew Firma Ogrodnicza "OGRÓD" z siedzibą w Szczerbicach (44- 293) przy ul. Sumińskiej 4a, w celu nawiązania kontaktu telefonicznego mającego na celu przedstawienie oferty oraz przesyłania treści marketingowych związanych z działalnością Zbigniewa Pulchny na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
polityką prywatności
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości następujący adres e-mail: biuro@ogrod.info.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani z wykorzystaniem danych zawartych w formularzu kontaktowym. Państwa dane objęte treścią formularza nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Adres siedziby firmy

PROJEKTOWANIE
I ZAKŁADANIE OGRODÓW
mgr inż. Zbigniew Pulchny

Szczerbice, ul. Sumińska 4 A

tel. (32) 430 20 79
tel. kom. 601 468 084
e-mail: biuro@ogrod.info.pl

O nas

Firma nasza wykonuje wszelkie usługi ogrodnicze na poziomie który zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Wykonujemy projekty komputerowe, które pozwalają przedstawić Państwu każdy fragment ogrodu w realnym kształcie i nie będą wymagały od Państwa szczególnej wyobraźni przestrzennej.

'